נציגויות
dumaplast
 

היצרנית המובילה באירופה של חיפויים באיכות גבוהה לפנים הבית המיועדים לקירות, תקרות ורצפת הבית.

החיפויים של dumaplast עשוים מפלסטיק PVC עמיד ואיכותי שפותח בטכנולוגיה מתקדמת אשר מבטיח לפתור את בעיות התחזוקה, העובש וחדירת המים שכולנו מכירים.

כחלק מהחזון של החברה שכל בעל בית יוכל להנות משיפוץ איכותי ונוח לכיס פותחה טכנולוגיית ההתקנה הקלה שבזכותה כל צרכן ממוצע יכול להתקין את החיפויים שרכש בעזרת כמה כלים פשוטים ללא הוצאות מיותרות על בעל מקצוע.

Foundry Siding – מקבוצת Tapco Group
 

החברה המובילה בארה"ב ובעולם בכלל בפיתוח ויצור חיפויי קירות דמוי אבן חיצוניים אשר מעניקים פיתרון לפגעי מזג האוויר כגון: טיח מתקלף, עובש, התקלפויות ודהיית צבע.

החיפויים של Foundry Siding מיוצרים בטכנולוגיה יחודית, טכנולוגיה אשר יוצרת 8 הדמיות מושלמות של חומר היסוד אותו החיפוי מדמה ואז מדפיסה את הטקסטורה על גבי פנל הפוליאמיד היצוקה – מה שמתקבל בסוף זה טקסטורה יחודית של חומרי החיפוי אשר לא חוזרת על עצמה במשך 12 מטרים שלמים.

חברת Foundry Siding מבטיחה שחיפוי הקירות שלהם יתן לבית שלכם מראה יחודי ומרענן לאורך שנים ארוכות (50 שנה ליתר דיוק) ויתן מענה לבעיות התחזוקה המוכרות – עובש, דהיית הצבע וחדירת המים שכולנו מכירים.

GRAYNE – מקבוצת Tapco Group
 

החברה המובילה בארה"ב ובעולם בכלל בפיתוח ויצור חיפויי קירות דמוי עץ חיצוניים אשר מעניקים פיתרון לפגעי מזג האוויר כגון: טיח מתקלף, עובש, התקלפויות ודהיית צבע.

החיפויים של GRAYNE מיוצרים בטכנולוגיה יחודית, טכנולוגיה אשר יוצרת 8 הדמיות מושלמות של חומר היסוד אותו החיפוי מדמה ואז מדפיסה את הטקסטורה על גבי פנל הפוליאמיד היצוקה – מה שמתקבל בסוף זה טקסטורה יחודית של חומרי החיפוי אשר לא חוזרת על עצמה במשך 12 מטרים שלמים.

חברת GRAYNE מבטיחים שחיפוי הקירות שלהם יתן לבית שלכם מראה יחודי ומרענן לאורך שנים ארוכות (50 שנה ליתר דיוק) ויתן מענה לבעיות התחזוקה, העובש, דהיית הצבע וחדירת המים שכולנו מכירים.

MITTEN – מקבוצת PlyGem
 

חברת MITTEN הקנדית נוסדה בשנת 1959 ונחשבת ליצרנית הויניל סיידינג (פלאנקים דמוי עץ) הכי גדולה וותיקה בעולם.

MITTEN מציעה לציבור הרחב מגוון פתרונות ירוקים לבית שלכם – מתחיל בחיפוי הקירות המיטולוגי שלה ומגיע עד הבורג הקטן ביותר של הבית.

החיפויים של MITTEN מגובים ע"י קבוצת PlyGem – קבוצת חברות שנמצאת בשוק העולמי כבר 70 שנה ונחשבת לאחת החלוצות הגדולות של כל הזמנים בפיתוח חומרי חיפוי חיצוניים לבתים.

HomeGuard
 

HomeGuard האמריקאים מספקים לתעשיית הבניה העולמית חומרים מבודדים אשר מותקנים על בתים או בניינים באמצע שלב הבניה או בסופו.

החומרים המבודדים מותקנים מאחורי החיפוי החיצוני של הבית בכדי לעזור ליצור מעין "מכשול" בין העולם שבחוץ לפנים הבית.
המכשול שנוצר ע"י החומרים המבודדים של HomeGuard מגן על קירות הבית מפני נזק של מים ומונע את התפשטות העובש שפוגע בקירות הבית.

התקנת החומרים המבודדים של HomeGuard הוכיחה את עצמה לאורך שנים רבות כמוזיל בעלויות החודשיות עקב ההגנה שהבידוד מוסיף לבית – הגנה שבזכותה הבית שומר על קרירות בחודשים החמים של השנה ושומר על חמימות בחודשים הקרים של השנה.